Medicamente Raceala si Gripa

  • Afisarea produselor  
ANTINEVRALGIC SINUS X 12
ANTINEVRALGIC SINUS X 12

Antinevralgic Sinus amelioreaza eficient multe dintre simptomele racelii si gripei. Aceste simptome includ febra, durerea de cap, frisoanele, congestia sau obstructia nazala, durerile de la nivelul sinusurilor si durerile in gat, ...

MUCOSIN cu miere sirop
MUCOSIN cu miere sirop

AdministrareMUCOSIN cu miere picături orale, soluţie se administrează împreună cu suc de fructe, lapte, apă, independent de orarul meselor. În timpul tratamentului cu ambroxol trebuie utilizată o cantitate suficientă de l...

19,83 lei 21,90 lei

Adauga in cos
Modafen 12 comprimate
Modafen 12 comprimate

Puteti beneficia de ofertele noastre cu produse GRATIS. Un comprimat filmat conţine ibuprofen 200 mg, clorhidrat de pseudoefedrină 30 mg şi excipienţi: lactoză monohidrat, amidon de porumb, celuloză microcristalină, am...

21,16 lei 24,00 lei

Adauga in cos

Modafen 24 comprimate
Modafen 24 comprimate

Mod de PrezentareCutie 24 comprimate filmate. IndicatiiModafen este indicat ca tratament simptomatic cu durată scurtă în caz de infecţii acute ale tractului respirator superior: congestie nazală şi/sau sinusală cu cefalee ...

30,00 lei 33,00 lei

Adauga in cos
Modafen Hot Drink x 12 plicuri
Modafen Hot Drink x 12 plicuri

Mod de AdministrareAdulti si copii peste 15 ani: se administreaza un plic de maxim 4 ori pe zi. Intervalul dintre doze nu trebuie sa fie mai mic de 4 ore. Continutul fiecarui plic trebuie dizolvat in apa fierbinte si baut cald. Da...