Medicamente Raceala si Gripa

  • Afisarea produselor  
ParaSinus
ParaSinus

CompozitieUn comprimat contine paracetamol 500 mg, maleat de clorfeniramina 3 mg, clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg si excipienti: povidona, amidon pregelatinizat, acid stearic, talc, stearat de magneziu. Mod de AdministrareAdult...