Coldrex Junior Hotrem

Coldrex Junior Hotrem

15,00 lei 22,00 lei

Doriti sa aflati mai multe informatii despre acest produs ? Va stam la dispozitie la:

Telefoane farmacie : Vodafone 0727.515.368
Orange Cosmote

Cumpara de minim 299 lei din farmacia online eFarma si beneficiezi de transport gratuit!

Coldrex Junior Hotrem

Descrierea produsului

Mod de Administrare


Copii cu varsta intre 6 si 12 ani 1 plic de 4 ori pe zi.

Indicatii


Coldrex Junior Hotrem este un medicament impotriva racelii si gripei care contine trei substante active: Paracetamol , Clorhidrat de Fenilefrina , Vitamina C.
Coldrex Junior Hotrem asidura copilului dvs ameliorearea rapida si eficienta a simptomelor de raceala si gripa inclusiv febra , frison, nas infundat , dureri de cap, dureri in gat, sinuzita.

Mod de Prezentare


Flacon cu 10 plicuri a 3 grame.

Compozitie


Paracetamol 300 mg, Clorhidrat de Fenilefrina 5 mg , Vitamina C 20 mg.



Livrarea Coldrex Junior Hotrem produs de Glaxo SmithKline se face de obicei in 24-48 ore de la data comenzii la magazinul online de produse naturiste efarma.ro
Livrarea produselor naturiste se face prin Curier Rapid sau Posta.
Transportul produselor naturiste comandate in magazinul online de suplimente si produse naturiste efarma.ro este gratuit daca comanda depaseste 299 lei.

NOTA: Fotografia produsului Coldrex Junior Hotrem produs de Glaxo SmithKline are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului sau pot exista diferente intre aceasta si produsului Coldrex Junior Hotrem.

Sunt 0 review-uri scrise

Adauga comentariu

Momentan nu exista niciun review la acest produs !

Te-ar mai putea interesa si ...