Bioflu Junior sirop, 100 ml, Biofarm

Bioflu Junior sirop, 100 ml, Biofarm

21,80 lei

Doriti sa aflati mai multe informatii despre acest produs ? Va stam la dispozitie la:

Telefoane farmacie : Vodafone 0727.515.368
Orange Cosmote

Cumpara de minim 299 lei din farmacia online eFarma si beneficiezi de transport gratuit!

Bioflu Junior sirop, 100 ml, Biofarm

Descrierea produsului

Proprietati:
Bioflu® Plus Junior este o combinație de medicamente utilizate pentru tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive și febrei asociate tulburărilor tractului respirator (de exemplu: sinuzite, rinite, faringite, bronșite).

Compozitie:
5 ml sirop conţin paracetamol 160 mg, clorhidrat de pseudoefedrină 15 mg, bromhidrat de dextrometorfan anhidru 7,5 mg

Mod de administrare:
Copii cu vârsta între 6 și 12 ani: 10 ml la fiecare 6 ore (nu se va depăși doza totală de 40 ml în 24 ore). Durata tratamentului trebuie să fie scurtă (maxim 5 zile).

Prezentare:
100 ml





Livrarea Bioflu Junior sirop, 100 ml, Biofarm produs de Biofarm, Romania se face de obicei in 24-48 ore de la data comenzii la magazinul online de produse naturiste efarma.ro
Livrarea produselor naturiste se face prin Curier Rapid sau Posta.
Transportul produselor naturiste comandate in magazinul online de suplimente si produse naturiste efarma.ro este gratuit daca comanda depaseste 299 lei.

NOTA: Fotografia produsului Bioflu Junior sirop, 100 ml, Biofarm produs de Biofarm, Romania are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului sau pot exista diferente intre aceasta si produsului Bioflu Junior sirop, 100 ml, Biofarm.

Sunt 0 review-uri scrise

Adauga comentariu

Momentan nu exista niciun review la acest produs !

Te-ar mai putea interesa si ...